Nepřehlédněte

Sídlo svazu


Újezd u Rosic 141, 664 84 Újezd u Rosic

Sekretariát MSKS

Újezd u Rosic 141, 664 84 Újezd u Rosic

Tajemnice svazu: Kateřina Boleslavová

tel. 602 786 002

e-mail: tajemnik@msks.cz.

Účet MSKS

134 233 0389 / 0800 (Česká spořitelna)

Jsme také na

www.facebook.com

Aktuality e-mailem

 

Kalendář akcí

Akce 2. pololetí 2021

(Aktualizace 11.08.2021)

Upozorňujeme, že všechny akce budou probíhat v souladu s nařízeními a opatřeními vlády ČR.

Kalendář akcí na 2. pololetí 2021

 

Zkoušky a závody

Datum Kraj Rozhodčí Zkoušky ZKO Místo konání Vedoucí akce Telefon
24.7.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20612, Vítkov-Klokočov Vítkov-Klokčov Jana Martínková, Hasičská 906, 749 01 Vítkov 732 904 975
25.7.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Vojkovice 20201 Vojkovice Mgr. Hana Beránková, Vojkovice 61, 739 51 608 227 827
1.8.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Vojkovice 20201 Vojkovice Mgr. Hana Beránková, Vojkovice 61, 739 51 608 227 827
3.8.2021 JM Matějek Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Hovawart pro sport 20508 Podhradí nad Dyjí Vladimíra Králová, J.Karafiáta 486, Praha 9 190 11 606 959 245
6.8.2021 MS Kašpar Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KPPSP, z.s., 04012674 Stránské u Rýmařova Mgr.Naděžda Střalková, 30.dubna 559/13, 702 00 Ostrava 606 957 777
8.8.2021 MS Prokopová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KPPSP, z.s., 04012674 Stránské u Rýmařova Mgr.Naděžda Střalková, 30.dubna 559/13, 702 00 Ostrava 606 957 777
8.8.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20612, Vítkov-Klokočov Vítkov-Klokčov Jana Martínková, Hasičská 906, 749 01 Vítkov 732 904 975
12.8.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Stará Ves u Rýmařova Stará Ves Alena Ludwigová, Potočníá 21, 793 43 Stará Ves u Rýmařova 723 059 801
17.8.2021 JM Matějek Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Hovawart pro sport 20508 Podhradí nad Dyjí Vladimíra Králová, J.Karafiáta 486, Praha 9 190 11 606 959 245
22.8.2021 MS Kašpar Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Stará Ves u Rýmařova Stará Ves Alena Ludwigová, Potočníá 21, 793 43 Stará Ves u Rýmařova 723 059 801
24.8.2021 JM Matějek Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Hovawart pro sport 20508 Podhradí nad Dyjí Vladimíra Králová, J.Karafiáta 486, Praha 9 190 11 606 959 245
27.8.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Fron Fighter LVT Bohušov Martin Uřičař, Vělopolí 52, 739 59 Vělopolí 775 954 882
3.9.2021 MS Kašpar Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Stará Ves u Rýmařova Stará Ves Alena Ludwigová, Potočníá 21, 793 43 Stará Ves u Rýmařova 723 059 801
4.9.2021 MS Barát Hněvošický závod 20608 Hněvošice Hněvošice Denisa Řehořová, Hlučínská 212/101, 747 21 Kravaře 725 890 659
4.9.2021 OL Kašpar Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10803 Prostějov Prostějov Miroslav Čechmánek, Těsnohlídka 7, 769 01 Prostějov 774 521 123
4.9.2021 JM Boleslav Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 11109 Křenovice KK Křenovice Michaela Skřenková,Holubice 355,68351 603 558 605
5.9.2021 JM Klepáč Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KS Kostice, 10405 KS Kostice Josef Šesták, Na Peci 20, 69151 Lnžhot 608 754 312
5.9.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Vítkov-Klokočov Vítkov-Klokčov Jana Martínková, Hasičská 906, 749 01 Vítkov 732 904 975
11.9.2021 ZL Klepáč Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10706 Kroměříž Bubrjak Ivo, JUDr., Na Návsi 294, 76701 Kroměříž 731 163 860
11.9.2021 ZL Prokopová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ ZO KK Otrokovice Otrokovice Ivan Žíla, K.Čapka 1131- Otrokovice 606 776 663
11.9.2021 JM Hammer Zkoušky dle NZŘ a MZŘ ZO 10101 Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí Lucie Dlapová Chelčického 2 Blansko 678 01 608 723 234
12.9.2021 JM Klementová Klubový závod Německých dog Klub chovatelů Německých dog Zbraslav Petr Švihálek 776 777 138
12.9.2021 VYS Hammer Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Náměšť nad Oslavou, 10902 LVT Hartvíkovice Mgr. Daniela Cahová, Ptáčov 9,67401 Třebíč 774 407 141
18.9.2021 JM Hejčová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ ZO č. 10417 Velké Pavlovice Velké Pavlovice Vlastimil Konečný, Pod Břehy 640/24, 69106 Velké Pavlovice 724 316 516
18.9.2021 OL Surovec Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20504 Bystrovany Bystrovany Helena Lindnerová,Svolinského 18,Lošov,77900 776 070 249
18.9.2021 VYS Matějek Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Třebíč Nové Dvory Třebíč Nové Dvory Vetchá Petra Štěměchy 97 ,675 27 737 142 800
18.9.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20608 Hněvošice Hněvošice Denisa Řehořová, Hlučínská 212/101, 747 21 Kravaře 725 890 659
18.9.2021 JM Severin Závod Rajhrad Rajhrad Jindřich Kolčava, 9.května584, 664 61 Rajrhrad 602 819 625
19.9.2021 MS Prokopová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Stará Ves u Rýmařova Stará Ves Alena Ludwigová, Potočníá 21, 793 43 Stará Ves u Rýmařova 723 059 801
19.9.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Markvartovice 20605 Markvartovice Jaroslav Skotnica, Sadová 163/8, Darkovičky 74801 604 735 472
19.9.2021 VYS Hejčová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Bystřice nad Pernštejnem KK Bystřice nad Pernštejnem Ing. Kateřina Makovská 724 314 457
19.9.2021 OL Kašpar Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Babice Babice Barbora Hojgrová 776 218 889
19.9.2021 JM Boleslav Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Blansko 10106 Blansko Kamil Svěrák, Dlouhá 192, Blansko – Klepačov 678 01 602 545 566
25 - 26.09.
2021
MISTROVSTVÍ MLÁDEŽE A JUNIORŮ - ZBRASLAV U BRNA - ROZHODČÍ: JAN BOLESLAV, FRANTIŠEK MATĚJEK
25.9.2021 JM Klementová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ K.S. ZBRASLAVEC, r.č. 10522 ZBRASLAVEC ANTONÍN DOLEŽEL 605 959 062
25.9.2021 ZL Oliva Zkoušky dle NZŘ a MZŘ ZKO Loukov 10703 KK Loukov Ing. Vendula STELLOVÁ Loukov 14, 768 75 Loukov 603 862 745
25.9.2021 JM Severin Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Moravské Budějovice KK Moravské Budějovice Monika Slavíčková mony.slavickova
@gmail.com
25.9.2021 ZL Surovec Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Chropyně KK Chropyně Jana Florová, Masarykova 157, 768 11 Chropyně 736 613 920
25.9.2021 MS Staniová Klubový závod KS Velké Albrechtice Areál KS Velké Albrechtice Jan Gebauer, Tísek 239, 742 94 Tísek 605 234 830
25.9.2021 MS Strach Memoriál Bruna Sochora ZKO 20403 Příbor areál KK Příbor Lenka Richterová, Vrchlického 951, Příbor 74258 731 853 752
26.9.2021 ZL Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 11009 - KK Březolupy KK Březolupy Martin Vavruša 723 111 662
26.9.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Ostrava - Poruba č.20701 Ostrava-Poruba D. Exnerová, Chrudimská 47, Čavisov 731 567 490
1.10.2021 ZL Kašpar Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Chropyně KK Chropyně Jana Florová, Masarykova 157, 768 11 Chropyně 736 613 920
2.10.2021 ZL Kašpar Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Hřivínův Újezd KK Hřivínův Újezd Aneta Chytilová, Hřivínův Újezd 187, 76307 776 769 115
2.10.2021 VYS Matějek Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Třebíč Nové Dvory Třebíč Nové Dvory Vetchá Petra Štěměchy 97 ,675 27 737 142 800
2.10.2021 JM Severin Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Znojmo Gránice Gránice Lucie Mazalová, Přímětická 1881/59 Znojmo 739 669 535
2.10.2021 JM Oliva Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Svitava - Bílovice 10525 KK Svitava Marie Lázničková, Jiráskova 420 664 01 Bílovice n/Svitavou 739 922 738
2.10.2021 JM Klementová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Kynologický klub Vyškov Vyškov Petr Gottwald,Drnovská 403/22,Vyškov,68201 734 480 795
2.10.2021 JM Boleslav Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20803 KK Přerov Němčice (okr.Blansko),67951 Tomáš Malachta,Sokolská 24,Přerov,75002 731 536 213
2.10.2021 OL Hejčová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10803 Prostějov Prostějov Miroslav Čechmánek, Těsnohlídka 7, 769 01 Prostějov 774 521 123
2.10.2021 ZL Prokopová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ ZKO Loukov 10703 KK Loukov Mgr. OLGA ŠTĚPÁNOVÁ Lázně 796, 768 72 Chvalčov 725 392 892
2.10.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20302 AVZO Kovona Karviná Kynologické cvičiště Martina Jastrzembská Karviná-6 Nedbalova 1703 PSČ 73506 733 320 492
3.10.2021 VYS Hammer Zkoušky dle MZŘ+NZŘ 10906 KK Rapotice Cvičiště KK Rapotice Ing. Jiří Bechný Hlavní 129, 675 73 Rapotice 602 510 758
09.-10.10.
2021
MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ MSKS - CACIT - ZBRASLAV U BRNA - hlavní rozhodčí: Jiří Hammer, stopy IGP1 a IGP3: Jan Strach, poslušnost IGP3: Jiří Barát, obrany IGP3: Anton Strasser (SK), poslušnost a obrany IGP1: Miroslav Kašpar, figuranti IGP3 :David Polzer, Lukáš Slowioczek, figurant IGP1: Radek Mráček
16.10.2021 JM Boleslav Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Lovčičky 11111 Lovčičky Irena Schettlová Lovčičky 14 683 54 606 137 867
16.10.2021 OL Surovec Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20504 Bystrovany Bystrovany Helena Lindnerová,Svolinského 18,Lošov,77900 776 070 249
16.10.2021 JM Hejčová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ ZO 10101 Rájec - Jestřebí Rájec-Jestřebí Lucie Dlapová Chelčického 2 Blansko 678 01 608 723 234
16.10.2021 JM Klepáč Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Křepice (10402) KK Křepice Jana Zavadilová, nám. sv. Jana 115, 664 53 Újezd u Brna 777881730
16.10.2021 MS Strach 39. ročník závodů Markvartovice Markvartovice č. 20605 cvičiště ZKO Markvartovice Skotnica Jaroslav, Sadová 163/8, Darkovičky 74801 Hlučín 604 735 472
16.10.2021 JM Oliva Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10107 Adamov Adamov Zdena Ondrůjová, Mladova 589, 664 01 Bílovice n. Svit. zdenaondrujova
@seznam.cz
16.10.2021 JM Klementová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10204 KK Brno Kníničky Areál TS Print Brno Kníničky Jindra Vítková Dědická 28 Brno 627 00 732 242 758
16.10.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Ostrava Kunčice 20704 KK Ostrava Kunčice Pavla Zůbková, Bartošovice 275, 74254 732 956 743
16.10.2021 JM Severin Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Lovčičky 11111 Lovčičky Irena Schettlová Lovčičky 14 683 54 606 137 867
17.10.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ kk Hlučín - Rovniny 20603 Hlučín Lenka Štverková, Lelkova 21, 748 01 Hlučín 604 516 369
17.10.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Ostrava - Poruba č.20701 Ostrava-Poruba D. Exnerová, Chrudimská 47, Čavisov 731 567 490
17.10.2021 MS Prokopová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Budišov n. Budišovkou KK Budišov n. Budišovkou Jana Folýnová;ČSA 338; 747 87 Budišov n. Budišovkou 777 106 131
17.10.2021 VYS Hejčová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Náměšť nad Oslavou, 10902 LVT Hartvíkovice Mgr. Daniela Cahová, Ptáčov 9,67401 Třebíč 774 407 141
17.10.2021 MS Surovec Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20612, Vítkov - Klokočov Vítkov-Klokčov Jana Martínková, Hasičská 906, 749 01 Vítkov 732 904 975
17.10.2021 JM Klementová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Blansko 10106 Blansko Kamil Svěrák, Dlouhá 192, Blansko – Klepačov 678 01 602 545 566
17.10.2021 ZL Oliva Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 11009 - KK Březolupy KK Březolupy Martin Vavruša 723 111 662
17.10.2021 ZL Kašpar Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 11 201, PŘÍLUKY KK ZLÍN-PŘÍLUKY Petra Ušelová, Lysá 572, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí 777 771 282
17.10.2021 JM Boleslav Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Jaroměřice u Jevíčka Jaroměřice u Jevíčka Matěj Procházka 737 194 594
22.10.2021 ZL Surovec Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10702 KK Chropyně Jana Florová, Masarykova 157, 768 11 Chropyně 736 613 920
23.10.2021 VYS Bořuta Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10904 KK Třebíč - Poušov Třebíč - Poušov Světlana Sedláčková, Ptáčov 88 67401 Třebíč 721 770 528
23.10.2021 JM Vávra Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 103090 Kývalka 103090 Kývalka Libor Kyjovský, Bořetická 6, 628 00 Brno 702 370 470
23.10.2021 JM Oliva Brněnská jitrnička KK BaF Brno Zbraslav ing. Tamara Šamánková, Ladova 21, 62101 Brno 605 211 663
23.10.2021 ZL Prokopová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ ZKO Loukov 10703 KK Loukov Ing. Vendula STELLOVÁ Loukov 14, 768 75 Loukov 603 862 745
23.10.2021 JM Severin Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10201 - KK Brno - Kr. Pole KK Brno - Kr.Pole, Kostelní zmola 1 Eva Bajgarová Ing., Krasová 8, Brno 614 00 739 060 089
23.10.2021 VYS Matějek Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10602 KK Luka nad Jihlavou Rudolf Macek, 608823263, maru@volny.cz 608 823 263
23.10.2021 MS Surovec Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20409 Skotnice Skotnice Tomáš Šeděnka, Skotnice 188, 742 58 605 835 578
23.10.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20302 AVZO Kovona Karviná Kynologické cvičiště Martina Jastrzembská Karviná-6 Nedbalova 1703 PSČ 73506 733 320 492
23.10.2021 ZL Hejčová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 11202 Slavičín KK Slavičín Veronika Zemanová, Pod Vrškem 805, Slavičín 777 759 593
23.10.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KS Velké Albrechtice Areál KS Velké Albrechtice Martina Horáková, Velké Albrechtice 319, 742 91 Velké Albrechtice 732 761 704
23.10.2021 JM Klementová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Svitávka, r.č. 10110 SVITÁVKA PAVEL LEPKA 777 162 983
24.10.2021 ZL Oliva Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 11002 KK Zlechov Zlechov Eliška Pancnerová Nedakonice 475, 687 38 723 790 064
24.10.2021 OL Prokopová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20504 Bystrovany Bystrovany Helena Lindnerová,Svolinského 18, Lošov, 77900 776 070 249
24.10.2021 JM Hammer Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 11109 Křenovice KK Křenovice Michaela Skřenková,Holubice 355,68351 603 558 605
24.10.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20302 AVZO Kovona Karviná Kynologické cvičiště Martina Jastrzembská Karviná-6 Nedbalova 1703 PSČ 73506 733 320 492
24.10.2021 VYS Boleslav Zkoušky de MZŘ a NZŘ ZKO 11402 Velká Bíteš Velká Bíteš Jana Věrná, Příbram na Moravě 287, 66484, Zastávka 734 494 913
24.10.2021 JM Hejčová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Bystřice n. Pernšt. Bystřice n. Pernšt. Ing. Kateřina Makovská 724 314 457
24.10.2021 JM Klepáč Zkoušky de MZŘ a NZŘ Rajhrad Rajhrad Jindřich Kolčava, 9.května584, 664 61 Rajrhrad 602 819 625
29.10.2021 OL Kašpar Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10803 Prostějov Prostějov Miroslav Čechmánek, Těsnohlídka 7, 769 01 Prostějov 774 521 123
30.10.2021 MS Kašpar Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KPPSP, z.s., 04012674 Stránské u Rýmařova Mgr.Naděžda Střalková, 30.dubna 559/13, 702 00 Ostrava 606 957 777
30.10.2021 VYS Severin Krajská kynologická liga Vysočiny KK Jihlava, KK Jihlava, Tomáš Rychetský, Telečská 37, 586 01 Jihlava 736 430 886
30.10.2021 OL Surovec Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Hvězda Šternberk 20509 KK Hvězda Šternberk Kamila Bojanovská, Babická 34, Šternberk 78501 605 004 932
30.10.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Budišov n. Budišovkou KK Budišov n. Budišovkou Jana Foltýnová;ČSA 338; 747 87 Budišov n. Budišovkou 777 106 131
30.10.2021 JM Matějek Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Moravské Budějovice KK Moravské Budějovice Monika Slavíčková mony.slavickova
@gmail.com
31.10.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Ostrava - Poruba č.20701 Ostrava-Poruba D. Exnerová, Chrudimská 47, Čavisov 731 567 490
31.10.2021 ZL Oliva Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10706 Kroměříž Bubrjak Ivo, JUDr., Na Návsi 294, 76701 Kroměříž 731 163 860
31.10.2021 VYS Klementová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10906 KK Rapotice Cvičiště KK Rapotice Ing. Jiří Bechný Hlavní 129, 675 73 Rapotice 602 510 758
31.10.2021 JM Hejčová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Křepice (10402) KK Křepice Jana Zavadilová, nám. sv. Jana 115, 664 53 Újezd u Brna 777881730
31.10.2021 JM Boleslav Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KS Kostice, 10405 KS Kostice Josef Šesták, Na Peci 20, 69151 Lnžhot 608 754 312
31.10.2021 MS Surovec Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Mošnov Mošnov Jana Slováková, Sedlnice 169, 742 56 733 685 568
6.11.2021 JM Boleslav, Klementová Memoriál Oldřicha Kaly ZO 10101 Rájec - Jestřebí Rájec-Jestřebí Lucie Dlapová Chelčického 2 Blansko 678 01 608 723 234
6.11.2021 MS Barát Závod o pohár Ludevíta Matějky Ostrava - Poruba č.20701 Ostrava-Poruba D. Exnerová, Chrudimská 47, Čavisov 731 567 490
6.11.2021 VYS Bořuta Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10904 KK Třebíč - Poušov Třebíč - Poušov Petr Kostelecký, Bartuškova 671/3 67401 Třebíč 602 553 857
6.11.2021 JM Hammer Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 103090 Kývalka 103090 Kývalka Libor Kyjovský, Bořetická 6, 628 00 Brno 702 370 470
6.11.2021 ZL Surovec Zkoušky dle NZŘ a MZŘ ZO KK Otrokovice Otrokovice Ivan Žíla, K.Čapka 1131- Otrokovice 606 776 663
6.11.2021 ZL Oliva Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 10702 KK Chropyně Jana Florová, Masarykova 157, 768 11 Chropyně 736 613 920
6.11.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Slezská Ostrava KK Slezská Ostrava Ivana Grunerová Košňovského 7 Ostrava 71000 605 215 763
6.11.2021 MS Strach, Staniová Memoriál Zoltána 20302 AVZO Kovona Karviná Kynologické cvičiště Martina Jastrzembská Karviná-6 Nedbalova 1703 PSČ 73506 733 320 492
7.11.2021 OL Prokopová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Babice Babice Barbora Hojgrová 776 218 889
7.11.2021 ZL Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 11009 - KK Březolupy KK Březolupy Martin Vavruša 723 111 662
7.11.2021 MS Staniová Stopařský memoriál 20302 AVZO Kovona Karviná Kynologické cvičiště Martina Jastrzembská Karviná-6 Nedbalova 1703 PSČ 73506 733 320 492
7.11.2021 JM Bořuta Zkoušky dle NZŘ a MZŘ ZKO č.10304 Tišnov ZKO č.10304 Tišnov Švancarová Lenka, Cáhlovská 592, Tišnov 666 01 723 244 267
06.-07.11.2021 VYS Vávra, Severin Mistrovství ATK a Memoriál Dory Geblerové 10602 Areál MSKS Zbraslav Jiří Šlejtr, Jiráskova 2106/7, 586 01 Jihlava 777180474, 734201459
13.11.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Ostrava Kunčice 20704 KK Ostrava Kunčice Pavla Zůbková, Bartošovice 275, 74254 732 956 743
13.11.2021 ZL Surovec Zkoušky dle NZŘ a MZŘ ZKO Loukov 10703 KK Loukov Ing. Vendula STELLOVÁ Loukov 14, 768 75 Loukov 603 862 745
13.11.2021 OL Prokopová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20504 Bystrovany Bystrovany Helena Lindnerová,Svolinského 18,Lošov,77900 776 070 249
13.11..2021 JM Vávra Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20803 KK Přerov Němčice (okr.Blansko),67951 Tomáš Malachta,Sokolská 24,Přerov,75002 731 536 213
14.11.2021 VYS Matějek Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Náměšť nad Oslavou, 10902 LVT Hartvíkovice Mgr. Daniela Cahová, Ptáčov 9,67401 Třebíč 774 407 141
14.11.2021 MS Strach Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20612, Vítkov - Klokočov Vítkov-Klokčov Jana Martínková, Hasičská 906, 749 01 Vítkov 732 904 975
14.11.2021 OL Kašpar, Klementová Javůrkův Memoriál 10803 Prostějov Prostějov Miroslav Čechmánek, Těsnohlídka 7, 769 01 Prostějov 774 521 123
20.11.2021 MS Staniová Zimní závod KK Hlučín - Rovniny Hlučín Lenka Štverková, Lelkova 21, 748 01 Hlučín 604 516 369
20.11.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Ostrava - Poruba č.20701 Ostrava-Poruba D. Exnerová, Chrudimská 47, Čavisov 731 567 490
21.11.2021 JM Klepáč Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Křepice (10402) KK Křepice Jana Zavadilová, nám. sv. Jana 115, 664 53 Újezd u Brna 777881730
21.11.2021 VYS Hejčová Zkoušky de MZŘ a NZŘ ZKO 11402 Velká Bíteš Velká Bíteš Jana Věrná, Příbram na Moravě 287, 66484, Zastávka 734 494 913
21.11.2021 JM Boleslav Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Lovčičky 11111 Lovčičky Irena Schettlová Lovčičky 14 683 54 606 137 867
27.11.2021 MS Barát Zkoušky dle NZŘ a MZŘ 20608 Hněvošice Hněvošice Denisa Řehořová, Hlučínská 212/101, 747 21 Kravaře 725 890 659
27.11.2021 OL Surovec Zkoušky dle NZŘ a MZŘ KK Hvězda Šternberk 20509 KK Hvězda Šternberk Kamila Bojanovská, Babická 34, Šternberk 78501 605 004 932
28.11.2021 JM Hejčová Zkoušky dle NZŘ a MZŘ Bystřice n. Pernšt. Bystřice n. Pernšt. Ing. Kateřina Makovská 724 314 457
28.11.2021 VYS Matějek 7. ročník zimního závodu "O pohár Josefa Bryma" ZKO 11402 Velká Bíteš Velká Bíteš Jana Věrná, Příbram na Moravě 287, 66484, Zastávka 734 494 913
4.12.2021 MS Strach 26.ročník Mikulášského závodu 20702 kk Slezská Ostrava KK Slezská Ostrava Ivana Grunerová Košňovského 7 Ostrava 71000 605 215 763

 

Kousací dny

Datum Kraj Figurant Kousací den ZKO Místo konání Vedoucí akce Telefon
2.10.2021 JM Jiří Beneš Marek Klement Kousací den KS Kostice, 10405 KS Kostice Josef Šesták, Na Peci 20, 69151 Lnžhot 608 754 312
23.10.2021 MS Michal Řehoř Martin Mrkva Kousací den Markvartovice č.20605 cvičiště ZKO Markvartovice Skotnica Jaroslav, Sadová 163/8, Darkovičky 74801 Hlučín 604 735 472
13.11.2021 MS Jaroslav Josefík Radek Mráček Obranářský den kk Hlučín-Rovniny 20603 Hlučín Lenka Štverková, Lelkova 21, 748 01 Hlučín 604 516 369

 

Ostatní

Datum Kraj Akce Lektoři Místo konání Vedoucí akce Telefon
25.9.2021 VYS Školení klubových figurantů a figurantů 1. třídy David Polzer, Jiří Barát Jihlava, KK Jihlava, Jihlava Helenín Tomáš Rychetský 736 430 886
24.10.2021 VYS Oblastní výstava NO - Jihlava     Tomáš Rychetský 736 430 886

Zbraslavská krajská výstava psů všech plemen, 19.06.2021

Výstavu pořádá MSKS pod patronací ČMKU.  Výstava bude probíhat podle výstavního řádu ČMKU. Výstavy se mohou zúčastnit jen psi zapsaní v plemenných knihách uznaných FCI. 

Výstavy psů

Školení figurantů MSKS 06.06.2021 - Vítkov-Klokočov

Místo konání: Vítkov - Klokočov

Figuranti