Nepřehlédněte

Sídlo svazu


Újezd u Rosic 141, 664 84 Újezd u Rosic

Sekretariát MSKS

Újezd u Rosic 141, 664 84 Újezd u Rosic

Tajemnice MSKS:

Lucie Šlechtická

tel. 602 786 002

e-mail: tajemnik@msks.cz.

Předseda svazu: Ing. Bc. Edita Jelínková Hrdličková, MBA

tel. 607 824 076

e-mail: predseda@msks-cz.eu.

Účet MSKS

9999 11 22 / 2010 (Fio banka, a.s.)

134 233 0389 / 0800 (Česká spořitelna)


: 00568139


Administrátor, správce členské základny:

Bronislav Kozák

tel. 608 867 794

e-mail: admin@msks-cz.eu

Jsme také na

www.facebook.com

Aktuality e-mailem

 

Články

Ostravský Kunčičák CACT 2022 - výsledková listina závodu

Sobota 09.04.2022, areál KK Ostrava – Kunčice


OSTRAVSKÝ KUNČIČÁK CACT 2022

VÝSLEDKOVÁ LISTINA ZÁVODU

 

IGP 1

katalog. č. start.č. psovod pes pl./ pohl. členství A B C TSB celkem pořadí
4 22 Jaroslav Josefík Erzis z Javorové zahrady NO/P ZKO Olomouc-Černovír 98 92 87 a 277 1.
3 25 Alena Vincurová Aneko Red Element BOM/F KCHBO 96 93,5 85 a 274,5 2.
1 24 Jiří Radovesnický Gent Ve-Fi VK/P ZKO Orlová 91 70 93 a 254 3.
5 23 Milena Brázdilová Surry Warpeco NO/F KK Otrokovice 91 78 80 a 249 4.
6 21 Dagmar Žouželková Arfie Mnemonic NO/P SČKNO 85 66 disk.   disk.  
2   Jiřina Procházková Brux Martinik BOM/P KCHBO            

 

 

IGP 3 CACT

katalog. č. start.č. psovod pes pl./ pohl. členství A B C TSB celkem pořadí titul
1 12 Jiří Barát Champion Jivě-Toka NO/F KK Dařanec 96 94,5 96 a 286,5 1. CACT
13 5 Jindřiška Krátká Dandy Storm Černý Kondor AUO/P KCHBO 96 84 90 a 270 2. CACT
9 2 Václav Jemelík Peggy Galán Nalag NO/F ZO Vlkoš 88 82,5 89 a 259,5 3.  
7 16 David Polzer Ella Poldarom NO/F ZKO Zlín-Mladcová 95 76 82 a 253 4.  
6 1 Karel Černoch Uriash Grey Archibald NO/P ZKO Suchdol n. O. 83 77 92 a 252 5.  
10 15 Veronika Vrzalíková Yda Natro Bohemia NO/F KK Otrokovice 75 81 74 a 230 6.  
18 4 Josef Brázdil Styx Warpeco NO/P KK Otrokovice 93 67 91 a 251    
15 8 Michal Jaroš Cabernet z Moravských vinic NO/P SČKNO 90 68 81 a 239    
5 6 Milan Pavlíček Ax Vermüll NO/P ZKO Kylešovice 74 67 94 a 235    
17 11 Petra Nemravová Rico Suché Lazce NO/P KK Rataje 56 74 83 a 213    
11 14 Válav Kašing Nela Suché lazce NO/F ZKO Kylešovice 25 90,5 95 a 210,5    
12 9 Adéla Beinhauerová Xsaxana z Nového draka NO/F SČKNO 29 67 92 a 188    
3 13 Radoslav Parolek Rey Dlouhý dům VK/P KK O.-Kunčice 21 75 90 a 186    
8 3 Michaela Doležalová Ebie Černý medvídek VK/F KCHK 59 45 79 a 183    
2 7 Lucie Barátová Almond od Madakru BOM/P KK Dařanec 1 75 86 a 162    
14 10 Vanda Walczysková Gucci z Údolí Jizery BOM/F KCHBO 42 90 0   132    
4   Táňa Štefková Tango Suché Lazce NO/P ZKO Dolní Benešov              
16   Hana Jurčíková Vici z Kuřimského háje NO/F KK Kuřim              

 

Partneři