Nepřehlédněte

Sídlo svazu


Újezd u Rosic 141, 664 84 Újezd u Rosic

Sekretariát MSKS

Újezd u Rosic 141, 664 84 Újezd u Rosic

Tajemnice MSKS:

Lucie Šlechtická

tel. 602 786 002

e-mail: tajemnik@msks.cz.

Předseda svazu: Ing. Bc. Edita Jelínková Hrdličková, MBA

tel. 607 824 076

e-mail: predseda@msks-cz.eu.

Účet MSKS

9999 11 22 / 2010 (Fio banka, a.s.)

134 233 0389 / 0800 (Česká spořitelna)


: 00568139


Administrátor, správce členské základny:

Bronislav Kozák

tel. 608 867 794

e-mail: admin@msks-cz.eu

Jsme také na

www.facebook.com

Aktuality e-mailem

 

Články

Zbraslavská krajská výstava psů, 04.06.2022 - VÝSLEDKY soutěží

Vítěz Krajské výstavy – maďarská ohařka krátkosrstá CARMENERE OF NETTLEFIELD


2. KRAJSKÁ VÝSTAVA ZBRASLAV 4.6.2022

VÝSLEDKY soutěží

 

Vítěz Krajské výstavymaďarská ohařka krátkosrstá CARMENERE OF NETTLEFIELD

Junior handling 9-13 let

1.            Lucie Vávrová 12 let

2.            Diana Hanáková 9 let

3.            Nikola Doležalová 10 let

Junior handling 13-17 let

1.            Ester Miháleková 13 let

2.            Teodor Boček 15 let

3.            Sandra Křivánková 13 let

Nejlepší pár

1.            Peruánský naháč – velký bez srsti ATAW AWKIPUMA KUSIWALPA, ILLA HUATUNTUPAQ

2.            Yorkshirský teriér ENDLESS BLISS HARTFORD, NORAYA de CARRERA CALIBAR´S

3.            Akita SHUNZAN GO FUEN NO OKA, FUJIGIKU GO FUEN NO OKA

Nejlepší štěně

1.            Bernský salašnický pes AMÁLIE OD URBANOVA KOPCE

2.            Shiba BAZUKA DIAMOND FOR YOU

3.            Stafordšírský bulteriér ARWEN THE QUEEN Z FALKENŠTEJNA

Nejlepší dorost

1.            Samojed AMBER SECOND SECRET FRAMCHERRY

2.            Italský chrtík NAMAH SHIVAYA ASSETO CORSE

3.            Flat Coated retriever CLOSE TO THE SKY ČEREŠŇA LIPOV

Nejlepší mladý

1.            Bílý švýcarský ovčák ATHAR WHITE QUEEN ISABELL

2.            Whippet ATHIA B´ ROOWOOX

3.            Bernský salašnický pes AMETHYST CASSABELLE BOHEMIA

               

Nejlepší veterán

1.            Německý špic malý CASTOR CREME BIOCOLOR Z LEJANCU

2.            Čivava – dlouhosrstá BEAUTY LILLIAN VELJAR

3.            Bílý švýcarský ovčák FLORANCE MAY MEROXEN

Nejlepší třída čestná

1.            Bišonek ALISSA GLUZ MY SWEET WHITE STAR

2.            Pudl velký AUTUMN BLACK STAR

3.            Peruánský naháč – velký bez srsti ATAW AWKIPUMA KUSIWALPA

I. FCI skupina

1.            Bílý švýcarský ovčák ARYA WHITE CRAZY DRAGON

2.            Australský honácký pes AJUGA TAWORRI

3.            Bearded kolie FIRST LADY KASITERIT

II. FCI skupina

1.            Tornjak PRALINA VALA LIBURNA

2.            Knírač malý – černostříbrný AGNES ČERNÝ MEDVÍDEK

3.            Bullmastif CHEIF BEHEMIA TARA

III. FCI skupina

1.            Yorkshirský teriér ENDLESS BLISS HARTFORD

2.            Stafordšírský teriér THALEIA BRAVE STORM GRINNING DEVILS

3.            Manchester teriér EDDIE Z MĚSTECKÉHO MLÝNA

IV. FCI skupina

1.            Jezevčík králičí – hladkosrstý CYBERDACHS MINI MAVERICK     

2.            Jezevčík trpasličí – dlouhosrstý DAISY LITTE CREATURE

3.            Jezevčík trpasličí – hladkosrstý ARIEL VANILA MOON

V. FCI skupina

1.            Německý špic trpasličí CLEOPATRA LIŠKA Z DOMAINY

2.            Peruánský naháč – velký bez srsti ATAW AWKIPUMA KUSIW ALLPA

3.            Aljašský malamut NEVER CATCH ME SHAMANROCK

VI. FCI skupina

1.            Dalmatin CALLISTO DI ASSONANZA

2.            Rhodéský ridgeback DEYNA DELIVERED TARREON

 

VII. FCI skupina

1.            Maďarský ohař krátkosrstý CARMENERE OF NETTLEFIELD

2.            Německý ohař drátosrstý AJKA Z BÍKOVA

3.            Maďarský ohař krátkosrstý ARCHIBALD OD SVATÉHO ANTONÍNKA

VIII. FCI skupina

1.            Americký kokršpaněl SQUARE POINTS RIGHT ON MAZPET

2.            Labradorský retriever AMADEUS VIVA LA MIA

3.            Zlatý retriever MAYA Z HAVLOVA DVORA

IX. FCI skupina

1.            Bišonek BRIANNA GLUZ MY SWEET WHITE STAR            

2.            Pudl trpasličí AIRI ARABESKA ORIGINAL

3.            Brabantík UNTAMED QUEEN CORSAIREY CASCH

X. FCI skupina

1.            Saluky DUMONT ARSHAN          

NON FCI

1.            Americký bezsrstý teriér GENESIS DE BEATRIX BOHEMICA

2.            Louisianský leopardí pes AYLIN MIRANIS MAORAVIA

 

Ceny do závěrečných soutěží věnovala firma SUPER ZOO – D Ě K U J E M E.


 

Vysledky_2krajska_vystava_Zbraslav.pdf


 

ČMKU
Výstavní komise
Maškova 3, 182 53 Praha 8

ZPRÁVA HLAVNÍHO ROZHODČÍHO

 

Druh výstavy (nehodící se škrtněte): Krajská

Termín: 4.6.2022            Místo: Zbraslav u Brna

Počet přihlášených psů: 311

Ředitel výstavy Martina Hegr Klivarová          Hlavní rozhodčí Zdenka Jílková

Hospitanti (uveďte jmenovitě včetně plemen):
bez hospitantů

Složení protestní komise: Martina Hegr Klivarová, Zdenka Jílková, Lenka Frnčová

Podané protesty: nebyl podán žádný protest

Organizační zajištění výstavy: výstava byla výborně zajištěná

Celkové hodnocení výstavy: Výstava se konala v příjemném prostředí areálu MSKS.

Prostorné kruhy, ochotní spolupracovníci, příjemná atmosféra a hezké počasí doplňovaly celkový příjemný dojem z této výstavy kladně hodnocený jak ze strany vystavovatelů, tak i rozhodčích.

V Brně dne 8.6.2022

Zdenka Jílková


 

.Zprava_hlavniho_rozhodciho_KV_Zbraslav.pdf


 Výsledky zveřejněné na ČMKU


 

Partneři