Nepřehlédněte

Sídlo svazu


Újezd u Rosic 141, 664 84 Újezd u Rosic

Sekretariát MSKS

Újezd u Rosic 141, 664 84 Újezd u Rosic

Tajemnice svazu: Kateřina Boleslavová

tel. 602 786 002

e-mail: tajemnik@msks.cz.

Účet MSKS

134 233 0389 / 0800 (Česká spořitelna)

Jsme také na

www.facebook.com

Aktuality e-mailem

 

Články

Mistrovství MSKS 2021

09.-10.10.2021 Zbraslav u Brna

Uzávěrka přihlášek na Mistrovství MSKS, které se bude konat dne 9-10.10.2021 byla stanovena na 31.8.2021.

Termín uzávěrky přihlášek se prodlužuje do 5.9.2021 23:59 hod..

Na pozdě zaslané přihlášky, neúplné nebo nezaplacené přihlášky nebude brán zřetel a budou vyřazeny.


Mezinárodní mistrovství MSKS 2021

IGP3 + IGP1 se zadáním titulu CACIT

Pořadatel: MSKS ve spolupráci s KK Velká Bíteš
Termín akce: 9. - 10. 10. 2021
Místo konání: Areál MSKS Zbraslav u Brna
Ředitel závodu: Ing. Renata Hejčová
Hlavní rozhodčí: Jiří Hammer
Rozhodčí :  
Stopy IGP1 a IGP3 Jan Strach
Poslušnosti IGP3 Jiří Barát
Obrany IGP3 Anton Strasser (SR)
Rozhodčí IGP1
poslušnosti + obrany
Miroslav Kašpar
Figuranti IGP3 Lukáš Slowioczek, David Polzer
Figurant IGP1 Radek Mráček
Kontaktní osoba: Kateřina Boleslavová, tajemnik@msks.cz
Tel.: 602 786 002

 

Podmínky účasti pro kategorii IGP3 – splněný bodový limit minimálně 250 bodů z výběrového závodu, mistrovství plemen nebo složené zkoušky v letech 2020 – 2021. Minimální počet závodníků v kategorii IGP3 je 12.

Mezinárodní mistrovství MSKS bude doplněno o závodníky v doplňkovém závodu mistrovství MSKS v kategorii IGP1 tak, aby byl splněn maximální počet všech startujících závodníků obou kategorií 54. Minimální počet závodníků v kategorii IGP1 je 6. Pro účast je nutná splněná zkouška IPO1 nebo IGP1.

Minimální věk závodníků obou kategorií je 18 let.

Psovod může startovat pouze s jedním psem!

Uzávěrka přihlášek: 05.09.2021 23:59 hod. Přihláška (xlsx)

Prezence závodníků: 8.10.2021 od 14 do 18 hod

Startovné ve výši 800,-Kč, zašlete na účet 134 233 0389/0800. (Do variabilního symbolu napište telefonní kontakt uvedený na přihlášce a do poznámky Vaše celé jméno). Kopii o zaplacení startovného zašlete současně s přihláškou a dalšími doklady (kopie průkazu psa, výkonnostní knížka). Startovné bude vráceno pouze v případě, že závodník nebude přijat pořadatelem z důvodu velkého počtu přihlášených závodníků. Pořadí postupového žebříčku závodníků IGP3 se hodnotí podle nejvýše dosaženého bodového limitu a data odeslané přihlášky. U IGP1 pro účast v závodě rozhoduje datum podání přihlášky.  V ostatních případech se startovné nevrací a bude použito na uhrazení nákladů MM MSKS 2021.

Pořadatel MSKS si vyhrazuje právo na jakoukoli změnu !!!

Ostatní informace budou postupně zveřejňovány na www.msks.cz


Informace pro závodníky (zveřejněno 22.09.2021)

Přístup do areálu MSKS možný od 9:00 hodin.

Prezentace závodníků 12:00 - 18:00 hodin.

Oficiální trénink pro závodníky 12:00 - 16:00 hodin.

12:00 - 13:00 trénink poslušnosti

13:00 - 14:00 trénink obrany

14:00 - 15:00 trénink poslušnosti

15:00 - 16:00 trénink obrany

Zkušební psi od 17:00 hodin.

Losování od 20:00 hodin

Účastníci i diváci při vstupu do areálu musí být vybaveni buď dokladem o prodělaném onemocnění Covid v posledních 3 měsících nebo dokladem o platném očkování nebo antigenní test ne starší 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní!

Plán poslušností

Plán obran

Foto terénů pro stopy IGP3 (zveřejněno 25.09.2021)



SEZNAM ZÁVODNÍKŮ MEZINÁRODNÍHO MISTROVSTVÍ MSKS 2021

(Aktualizace 07.09.2021)

DLE IGP 3

p.č. jméno psovoda jméno psa a chovatelská stanice plemeno člen ZO/CHK
1. Darjusz Toczko Gass Felones NO MSKS, Rapotice
2. Erika Machů Darwy Helipeky NO ČKS, Vysoké Pole
3. Josef Vanda Atrey Fiera Vulpo BOM KCHBO
4. Pavel Urubek Argo Valašské stopa NO ČKS, Vysoké Pole
5. Nikola Ramíková Pram Deabei BOT MSKS,Slezská Ostrava
6. Jindřiška Krátká Dandy Storm Černý Kondor AUO ČKS, Vendryně
7. Milan Pavlíček Ax Vermüll NO ČKS, Kylešovice
8. Michaela Kolářová Natasha Mi-Ji BOM MSKS, Loukov
9. Dana Konečná Basko Jankari BOM MSKS, Zbraslavec
10. Darina Bodnárová Queen Elizabeth van de Duvetorre BOM MSKS, Zetor
11. Rostislav Čech Isabella Errinor NO ČKNO
12. Rostislav Mičkal Bailey Vermüll NO ČKNO
13. Šárka Motálková Ike od Tyrušky NO ČKNO
14. Antonín Svitek Odin Hexer NO MSKS, Dobřečov
15. Alena Macharáčková Arran z Kraje Karla IV. NO MSKS, Ráječko
16. Christos Kalliontzis Grantt z Duhového lesa NO MSKS, Hostěrádky-Rešov
17. Vladimír Pekárek Joy Clever Fox BOM MSKS, Kníničky
18. Marek Letl Issis z Berounské bašty NO ČKS
19. Jaroslav Sedlář Artos Fatymona NO ČKS Sudkov
20. Lucie Barátová Almond od Madakru BOM MSKS
21. František Mach Bonny Bethlem Bohemia BOM MSKS, Zetor
22. Táňa Štefková, Mgr. Tango Suché Lazce NO MSKS, Kobeřice-Albertovec
23. Helena Nováková Free z Údolí Jizery BOM MSKS, Jihlava
24. Michal Tuhela Flyberry Nieder Bohemia BOM ČKS, Žďárek
25. Miroslav Odvářka Druppi Ethen NO MSKS, Velká Bíteš
26. Šárka Pochylá Amali Agnite NO MSKS, Uh. Brod
27. Ladislav Zázvorka Urra Milvel NO ČKS, Kraupy nad Vltavou
28. Eva Karvánková Nerro z Berounské Bašty NO ČKS, Osek
29. Petr Vidlák Vanessa z Nového Draka NO MSKS, Třebíč
30. Dana Růžičková Buenos Moravská Kometa BOM ČKS, Jílové u Držkova
31. Jana Věrná Dafne Ethen NO MSKS,Velká Bíteš
32. Alena Bujáková Zeky Moravia Artex NO ČKNO
33. Zdeňka Dulovczová Luchador Chris Bzenecká lipka NO MSKS, Bzenec
34. Jiří Štoček Saro Eqidius NO ČKNO

 

DLE IGP 1

p.č. jméno psovoda jméno psa a chovatelská stanice plemeno člen ZO/CHK
1. Filip Korman Dax Tomaland BOM MSKS, Kostice
2. Michaela Lepařová Henriett z Údolí Jizery BOM MSKS, Rataje
3. Ludmila Pompová Andromeda Mystery of Silesia ACO MSKS, Otrokovice
4. Monika Svobodová Berry Dry Hill NO ČKS, Říčany
5. Lucie Appelová Cora Calimera Moravia NO ČKNO
6. Jana Kožurko Bathory Gangster Staff Bohemia AST ČKS, Probluz
7. Klára Kotisová Blanche Moravská kometa BOM MSKS, Zetor
8. Iveta Jedličková Cherokee z Kuřimského háje NO MSKS, Kuřim
9. Lucie Plchová Bára od Morového sloupu BOM MSKS, Jihlava
10. Kateřina Jelínková Eda Eqidius NO CMC
11. Miloš Mühlhandel Bufalo Bill os Madakaru BOM MSKS, FM-DOG Jihlava
12. Zdeňka Čermáková Tixie z Kraje Karla IX. NO ČKS, Nemošice
13. Kateřina Štočková Chaozz z Bukovanské osady NO ČKNO
14. Alena Brychtová Emma Moravská Kometa NO ČKS, Jílové u Držkova
15. Marek Hofner Alex Armorrot RTW MSKS, Křepice
16. Eliška Škutová Dexter Ma-La-No Opava NO MSKS, Ostrava