Nepřehlédněte

Sekretariát uzavřen

Sekretariát MSKS bude ve dnech 27. listopadu - 10 prosince zcela uzavřen, a to včetně telefonického kontaktu Důvodem je čerpání řádné dovolené tajemnice svazu.

Školení figurantů

Školení figurantů 1. třídy a figurantů svazových bude začínat v sobotu 28.10.2017 v 8:30 hod ve Zbraslavi u Brna

Zrušen účet u KB

Účet MSKS vedený u Komerční banky, byl zrušen. Veškeré platby je nutno posílat pouze na účet u České spořitelny: 134 233 0389/0800.

Kancelář MSKS

přesunuta trvale do areálu Zbraslav.

Tajemnice svazu Kateřina Boleslavová:

tel. 602 786 002

e-mail: tajemnik@msks.cz.

Aktuality e-mailem

Antispam

 

Články

Jak postupovat při registraci pobočného spolku

V sobotu 12.března se ve Zbraslavi uskutečnila konference základních organizací, jejímž cílem bylo napomoci a usnadnit řadu úkonů potřebných ke správné a bezproblémové registraci pobočných spolků MSKS. Přítomno bylo přes šedesát základních organizací MSKS.


Jejich zástupci se zde setkali s JUDr. Šlaufem, který se problematikou pobočných spolků dlouhodobě zabývá, a byl proto připraven zodpovědět všechny upřesňující dotazy. Vzory veškerých dokumentů, potřebných k registraci pobočného spolku, včetně úvodní prezentace, naleznete zde.

Pro případ dalších dotazů vedoucích k upřesnění případných nejasností přikládám kontakt na advokátní kancelář, kde jsou k dispozici veškeré kontakty na JUDr. Šlaufa: www.aksvejkovsky.cz

Ester Trčalová