Nepřehlédněte

Sídlo svazu


Újezd u Rosic 141, 664 84 Újezd u Rosic

Sekretariát MSKS

Újezd u Rosic 141, 664 84 Újezd u Rosic

Tajemnice svazu: Kateřina Boleslavová

tel. 602 786 002

e-mail: tajemnik@msks.cz.

Účet MSKS

134 233 0389 / 0800 (Česká spořitelna)

Jsme také na

www.facebook.com

Aktuality e-mailem

 

Články

Mezinárodní mistrovství MSKS 2021 - výsledková listina - sobota 9.10.2021

Průběžné výsledky z MM MSKS 2021


Mezinárodní mistrovství MSKS 2021 - výsledková listina IGP1

pořadí IGP1
start. č.
jméno psovoda
jméno psa
plemeno
člen ZO/CHK
stopa
poslušnost
obrana
celkem
známka
  1 Jana Kožurko Bathory Gangster Staff Bohemia
AST
ČKS, Probluz   82 74    
  2 Lucie Plchová Bára od Morového sloupu
BOM
MSKS, Jihlava   88 87    
  3 Kateřina Jelínková Eda Eqidius
NO
CMC   72 93    
  4 Monika Svobodová Berry Dry Hill
NO
ČKS, Říčany   0 0 disk.  
  5 Kateřina Štočková Chaozz z Bukovanské osady
NO
ČKNO   62 86    
  6 Alena Brychtová Emma Moravská Kometa
NO
ČKS, Jílové u Držkova   82 89    
  7 Klára Kotisová Blanche Moravská kometa
BOM
MSKS, Zetor 87        
  8 Michaela Lepařová Henriett z Údolí Jizery
BOM
MSKS, Rataje 89        
  9 Ludmila Pompová Andromeda Mystery of Silesia
ACO
MSKS, Otrokovice 95        
  10 Lucie Appelová Cora Calimera Moravia
NO
ČKNO 90        
  11 Filip Korman Dax Tomaland
BOM
MSKS, Kostice 83        
  12 Zdeňka Čermáková Tixie z Kraje Karla IX.
NO
ČKS, Nemošice 94        
  13 Marek Hofner Alex Armorrot
RTW
MSKS, Křepice 91        
  14 Eliška Škutová Dexter Ma-La-No Opava
NO
MSKS, Ostrava 73        

 

Mezinárodní mistrovství MSKS 2021 - výsledková listina IGP3

pořadí IGP3 start. č. jméno psovoda jméno psa plemeno člen
ZO/CHK
stopa poslušnost obrana celkem známka
  1 Alena Macharáčková Arran z Kraje Karla IV. NO MSKS, Ráječko   88 94    
  2 Šárka Pochylá Amali Agnite NO MSKS, Uh. Brod   70 0    
  3 Darjusz Toczko Gass Felones NO MSKS, Rapotice   0 0
disk.
 
  4 Šárka Motálková Ike od Tyrušky NO ČKNO   84 0    
  5 Jana Věrná Dafne Ethen NO MSKS, Velká Bíteš   80 70    
  6 Alena Bujáková Zeky Moravia Artex NO ČKNO   92 83    
  7 Antonín Svitek Odin Hexer NO MSKS, Dobřečov   0 0
disk.
 
  8 Erika Machů Darwy Helipeky NO ČKS, Vysoké Pole   90 97    
  9 Helena Nováková Free z Údolí Jizery BOM MSKS, Jihlava   82 90    
  10 Lucie Barátová Almond od Madakru BOM MSKS   79,5 0    
  11 Táňa Štefková, Mgr. Tango Suché Lazce NO MSKS, Kobeřice-Albertovec   80 91    
  12 Pavel Urubek Argo Valašské stopa NO ČKS, Vysoké Pole   79 0    
  13 Rostislav Čech Isabella Errinor NO ČKNO   82 70    
  14 Jiří Štoček Saro Eqidius NO ČKNO   82 85    
  15 Josef Vanda Atrey Fiera Vulpo BOM KCHBO   92 93    
  16 Michal Tuhela Flyberry Nieder Bohemia BOM ČKS, Žďárek   90 92    
  17 František Mach Bonny Bethlem Bohemia BOM MSKS, Zetor   87 82    
  18 Miroslav Odvářka Druppi Ethen NO MSKS, Velká Bíteš   85 96    
  19 Darina Bodnárová Queen Elizabeth van de Duvetorre BOM MSKS, Zetor 77        
  20 Jaroslav Sedlář Artos Fatymona NO ČKS Sudkov 90        
  21 Rostislav Mičkal Bailey Vermüll NO ČKNO 91        
  22 Dana Konečná Basko Jankari BOM MSKS, Zbraslavec 62        
  23 Nikola Ramíková Pram Deabei BOT MSKS, Slezská Ostrava 87        
  24 Dana Růžičková Buenos Moravská Kometa BOM ČKS, Jílové u Držkova 72        
  25 Vladimír Pekárek Joy Clever Fox BOM MSKS, Kníničky 7        
  26 Marek Letl Issis z Berounské bašty NO ČKS 94        
  27 Jindřiška Krátká Dandy Storm Černý Kondor AUO ČKS, Vendryně 64        
  28 Milan Pavlíček Ax Vermüll NO ČKS, Kylešovice 86        

 

2021-10-09-mm-msks_2021-vysledky-sobota.pdf