Nepřehlédněte

Sekretariát uzavřen

Sekretariát MSKS bude ve dnech 27. listopadu - 10 prosince zcela uzavřen, a to včetně telefonického kontaktu Důvodem je čerpání řádné dovolené tajemnice svazu.

Školení figurantů

Školení figurantů 1. třídy a figurantů svazových bude začínat v sobotu 28.10.2017 v 8:30 hod ve Zbraslavi u Brna

Zrušen účet u KB

Účet MSKS vedený u Komerční banky, byl zrušen. Veškeré platby je nutno posílat pouze na účet u České spořitelny: 134 233 0389/0800.

Kancelář MSKS

přesunuta trvale do areálu Zbraslav.

Tajemnice svazu Kateřina Boleslavová:

tel. 602 786 002

e-mail: tajemnik@msks.cz.

Aktuality e-mailem

Antispam

 

Základní organizace

0001 CHIHUAHUA KLUB ČR, os. ing. Jančík Leoš Na Vysokém 661 272 03 Kladno 312 285 320
10101 Rájec Jestřebí Hříbal Michal B. Němcové 261 679 02 Rájec Jestřebí 721 109 176
10102 Jedovnice Prause Aleš Kotvrdovice č. 83 679 07 Kotvrdovice 724 362 096
10103 Boskovice Pleska Miloslav Vinohrádky 4 680 01 Boskovice 723 487 497
10105 Ráječko Fojt Josef nám. 1.máje 1 679 02 Ráječko 602 531 470
10106 Blansko Kamil Svěrák Klepačov 192 678 01 Blansko 602 545 566
10107 Adamov Zuzana Jakubcová Sukova 10 678 01 Blansko 728 069 800
10108 Velké Opatovice Holas Jaroslav Nádražní 290 679 63 Velké Opatovice 516 477 058
608 409 935
10110 Svitávka Andrea Nymburská Sebranice 27 679 31 724 220 760
10201 Brno-Královo Pole Nalezená Marcela Heyrovského 30 635 00 Brno 35 530 320 156
604 360 430
10202 Brno - Židenice Job Miroslav Nopova 74 615 00 Brno 724 760 319
10203 Brno-Bohunice: Mix klub Stojan Petr Křižkovského 33 603 00 Brno 737 964 279
10204 Brno-Kníničky Vítková Jindra Dědická 28 627 00 Brno 732 242 758
10205 Zetor Brno Lišková Dana Zikova 4 628 00 Brno 602 749 866
10207 Brno-Rybníček Hammer Jiří J. Uhra 18 602 00 Brno 603 780 574
10208 KK VFU Brno Ing. Kateřina Lukešová KK VFU Brno, Palackého třída 1946/1 612 47 Brno 724 812 390
10211 Brno-Líšeň Naďa Nezvalová Poledníkova 20 628 00 Brno 739 652 562
10212 Lískovec Kristová Simona Havlíčkova 701 664 01 Bílovice n.Svit. 736 280 188
10213 KK ZBK JmK Švestka Miroslav dr. Beneše 1153 687 61 Vlčnov 731 839 629
10215 Moravia Dog School Kýr Tomáš Liští 25, 602 00 Brno 776 163 883
10216 KK BaF Brno Tamara Šamánková Ladova 21 621 00 Brno 605 211 663
10301 Kuřim Boleslav Jan Zahradní 1906 664 34 Kuřim 608 970 493
10302 Šlapanice Velan Zdeněk Čechova 32 664 51 Šlapanice 776 043 459
10303 Unkovice Karpíšek František Unkovice 35 664 63 Žabčice 608 069 158
10304 Tišnov Roučka Martin Brněnská 727 666 01 Tišnov 549 412 172
10305 Kamínky Pavel Slavík Malhostovice 126 666 03 777 283 928
10306 Ochoz u Brna Lízal Zdeněk Na kopci 634 679 06 Jedovnice 776 023 880
10308 Dolní Kounice Petr Čáp Jezeřany - Maršovice 6 671 75 723 831 653
10309 Kývalka Kyjovský Libor, Ing. Bořetická 6 628 00 Brno 702 370 470
10311 Pozořice Libor Helleport Na Městečku 32 664 07 Pozořice 777 968 153
10313 Rajhrad Sedláček Jaroslav 9.května 584 664 61 Rajhrad 728 194 535
10314 Bílovice n/Svitavou Blanka Kubáčová Kratinova 322 664 01 Bílovice n/Svitavou 721 573 420
10318 Zbraslav u Brna Komrska Jiří, Ing. Slovácká 30 696 01 Rohatec 518 359 463
724 783 191
10319 SVVaT Střelice Pokorná Iveta J. Svobody 15 664 47 Střelice 721 629 219
10320 Slavíkovice Žižka Petr Horní Kopec 217 664 07 Pozořice 606 217 877
776 545 440
10321 Babice u Rosic Anna Klusáčková Dolní 52 664 84 Babice u Rosic 776 697 008
10322 Rosice u Brna Miroslava Dobrovolná Husova 100 664 84 Zbraslav 733 797 337
10323 Veverská Bitýška Petra Drcmánková Hvozdecká 134 66471 Veverská Bítýška  
10401 Valtice Hříbová Eva Břeclavská 531 691 42 Valtice 608 577 627
10402 Křepice David Bílek Křepice 78 691 65 Křepice 776 259 181
10405 Kostice Josef Šesták Na Peci 20 691 51 Lanžhot 519 368 167
608 754 312
10406 Hustopeče u Brna Eliška Lejsková Brněnská 19 693 01 Hustopeče u Brna 724 165 641
10407 Moravská Nová Ves Rajsová Věra U Jordánky 920 691 55 Moravská Nová Ves 728 830 514
10408 Břeclav Klepáč Robert Rybářské uličky 12 690 03 Břeclav 606 462 684

10409 Pohořelice         

Procházka Vladimír

Polní 986

 

691 23 Pohořelice

 

723 616 673

10410 Velké Němčice Nekvapil Jaromír U rybníka 521 691 63 Velké Němčice 728 741 134
10413 Dolní Dunajovice Šimbera Stanislav Kostelní 424 691 85 Dolní Dunajovice 519 517 305
10416 Prštice Dvořák Pavel Jánská 299 664 46 Prštice 604 940 670
10417 Velké Pavlovice Vlastimil Konečný Pod břehy 24 691 06 Velké Pavlovice 724 316 516
10418 TARAN Pohořelice Helena Kloudová Šumická 633 691 23 Pohořelice 603 224 235
10419 Židlochovice Lenka Brzobohatá Lidická 646 667 01 Židlochovice 728 845 676

10420 Nero Křepice

10421 Kerberos Březí

Stanislav Konečný

David Džoganov

Křepice 393

Polní 465

691 65 Křepice

691 81 Březí

737 611 504

732 419 604

10501 Dubňany Miroslav Janečka Nádražní 1400 696 03 Dubňany 774 281 637
774 281 637
10502 Strážnice Svoboda Libor Frolkova 985 696 62 Strážnice 739 569 522
739 569 522
10503 Dolní Bojanovice Veselý Josef Dolní Bojanovice 904 696 17 Dolní Bojanovice 607 843 920
607 843 920
10504 Bzenec Dulovecz Zdeněk Písecká 1357 696 81 Bzenec 739 006 269
739 006 269
10508 Velká n/Veličkou Boleslav Ryšavý Velká n. Vel.676 696 74 732 873 558
732 873 558
10509 Násedlovice Vlasák Ladislav Násedlovice 325 696 36 Násedlovice 721 292 205
10510 Ratíškovice Anna Úlehlová Zlaté Písky 1325 696 02 Ratíškovice 604 151 632
604 151 632
10513 Veselí nad Moravou Sýkora Aleš, Ing. Masarykova 1028 698 01 Veselí nad Moravou 602 560 781
602 560 781
10514 Svatobořice Kopřiva Vlastimil Farská 797 696 04 Svatobořice-Mistřín 776 202 833
776 202 833
10516 Mutěnice Jaroslav Esterka Nádražní 524 696 11 Mutěnice 721 526 556
10518 Josefov Kudrna Josef Josefov 46 696 21 Prušánky 724 612 830
10519 Vlkoš u Kyjova Žižlavský Milan Vlkoš 303 696 41 Vlkoš 721 631 123
10520 Karpaty Petr Matyáš Tasov 30 696 63 721 125 933
10601 Záborná Dvořák Oldřich Resslova 721 588 13 p. Polná 728 755 320
10602 Luka nad Jihlavou Macek Rudolf Kainarova 15 586 01 Jihlava 608 823 263
10603 KK při Autoklubu Tourservis Telč Lukáš Zavřel Křížová 15 586 01 Jihlava 776 160 605
10604 ZO Třešť Klíma Josef Třešňová 1199 589 01 Třešť 607 828 437
10605 Jihlava Ing. Tomáš Rychetský Ant. Důl 219 586 01 Jihlava 736 430 886
10607 Pelhřimov Maurerová Zdeňka Starý Pelhřimov 4 393 01 777 831 343
10608 Platz Jiří Dvořák Nerudova 378 588 13 Polná 602 885 171
10701 Holešov Pavel Bránka Komenského 952 769 01 Holešov 605 787 781
605 787 781
10702 Technoplast Chropyně Vladimír Blažek, ing. nám. Svobody 21 768 11 Chropyně 739 648 100
739 648 100
10703 Loukov Kaďůrek Stanislav Loukov 55 768 75 Loukov 728 815 100
10704 Koryčany Helena Morávková Nemotice 179 683 34 606 119 491
606 119 491
10706 Kroměříž Bubrjak Ivo, JUDr. Na Návsi 294 767 01 Kroměříž-Vážany 731 163 860
10708 Bystřice pod Hostýnem Kobliha Jiří 768 72 Chvalčov 824   775 435 502
775 435 502
10709 Mrlínek Pátek Petr Mrlínek 62 768 61 Bystřice pod Hostýnem 776 249 252
776 249 252
10714 Rottweiler Club Zín Adéla Seidlová Na Honech 4928 760 05 Zín  
10710 Areál Hvězda Kroměříž Vít Glisník Havlíčkova 3939 767 01 Kroměříž 731 177 875
731 177 875
10802 Nezamyslice        
10803 Prostějov Miroslav Čechmánek R.Těsnohlídka 7 798 01 Prostějov 9 774 521 123
774 521 123
10804 Otaslavice Oldřich Hrubý Určice 252 798 04 Určice 602 574 240
602 574 240
10805 Kladky Ilona Havigerová Kladky 125 798 54 Kladky 731 523 178
731 523 178
10806 Rozvoj Pěnčín Slavomír Navrátil Pěnčín 51 798 57 Pěnčín 773 542 271
773 542 271
10901 Moravské Budějovice Kadera Tomáš, Ing. Lesonice 119 675 44 Lesonice 777 603 005
10902 Náměšť nad Oslavou Duda Břetislav Nad tratí 766 675 71 Náměšť nad Oslavou 737 761 655
10903 Hartvíkovice Široký Lubomír, MVDr. Palackého 652 675 71 Náměšť nad Oslavou 602 718 411
10904 Třebíč Zich Zdeněk U Kuchyňky 28/226 674 01 Třebíč 1 605 816 642
10906 Rapotice Miloš Burian, ing. Vysoké Popovice 187 664 84 Vysoké Popovice 723 885 874
10907 Kralice nad Oslavou Jašek Adolf Kralice nad Oslavou, Sadová 130 675 72 Rapotice 606 441 571
10909 Třebíč - Nové Dvory Petra Vetchá Sv. Čecha 11 674 01 Třebíč 737 142 800
10910 Klub pracovní a zábavné kynologie o.s. Ing. Bradáč Pavel Příbram na Moravě 220 664 84 Příbram na Moravě 721 647 970
11002 Zlechov Obdržálek Lubomír Zlechov 397 687 10 Zlechov 737 585 729
11003 Vlčnov Vlastimil Zapletal Vinohradská 907 687 61 Vlčnov 737 063 050
11004 Uherské Hradiště Kamas Josef Karolíny Světlé 1082 686 03 Staré Město 602 571 388
11006 Uherský Brod Arnošt Urblik Za Humny 2152 688 01 Uh. Brod 602 402 955
11007 Nivnice Vladimír Svoboda nám. Míru 150 687 51 Nivnice 604 825 599
11008 Bánov Rudolf Viktorin Bánov 150 687 54 Bánov 774 088 544
11009 Březolupy Sylva Vavrušová Březolupy 573 687 13 723 111 662
11010 Bojkovice Němec Pavel Černíkova 61 687 71 Bojkovice 572 643 025
11011 Bojkovice - Pod Světlovem Sudek František Domky 489 687 71 Bojkovice 608 778 813
11012 Boršice Martin Šimík Stará Ves 687 09 Boršice 739 476 251
11014 Břestek Hrabec Milan Břestek 397 687 08 Břestek 732 917 891
11015 Uherský Ostroh Stodůlka Jiří Nad Špitálkami 1038 686 01 Uherské Hradiště 606 748 330
11016 Biskupice u Luhačovic Jana Hubáčková Kuželova 898 763 26 Luhačovice 725 655 348
11102 Černčín Sedláček Bedřich Nevojice 81 685 01 Bučovice 722 193 567
11103 Vyškov Ing. Jakubec Ĺudovít Brněnská 41/66 682 01 Vyškov 777 072 341
11105 Otnice Rybárik Jaroslav U parku 85 683 54 Otnice 544 240 486
11108 Hostěrádky - Rešov Schilberger Hanuš Hostěrádky Rešov 137 683 52 Hostěrádky Rešov 731 288 931
11109 Křenovice Zuzana Mašková Jiráskova 481 683 52 Křenovice 602 666 833
11110 Bučovice Karel Eis Maredy 130 685 01 Bučovice 721 718 923
11201 Zlín-Příluky Cekotová Dagmar Na Vrše 21 760 01 Zlín 605 210 145
11202 Slavičín Červeňanová Jana U Zahrádek 480 763 21 Slavičín 605 825 353
11203 Otrokovice Žíla Ivan K. Čapka 1131 765 02 Otrokovice 577 512 224
606 776 663
11205 Zlín - Lhotka (Tečovice) Matula Jaroslav Karlovice 29 763 02 Zlín 608 778 599
11208 Dog Zlín Navrátilová Renata Budovatelská 4811 760 05 Zlín 737 144 019
11209 Jasenná Ing. Čalová Lucie Jasenná 11 763 13 Jasenná 608 461 125
11301 Nový Šaldorf Severin Radek Otmara Chlupa 6 669 02 Znojmo 728 765 137
11303 Znojmo Jana Gorčíková Sídl. Pražská 2403/2a 66902, Znojmo 608 801 244
11304 Únanov Karpíšek Vlastimil Únanov 59 671 31 721 637 562
11308 Miroslav KK Miroslav Černý Zdeněk Husova 14 671 72 Miroslav 515 333 809
728 989 067
11401 Velké Meziříčí Klusáček Milan Oslavice 196 594 01 Velké Meziříčí 602 561 387
11402 Velká Bíteš Karel Navrátil, ing. Růžová 144 595 01 Velká Bíteš 731 413 412
11403 Žďár nad Sázavou II DIS.Jaroslava Sobotková Světnov 69 591 01 Žďár 721 526 504
11404 Bystřice nad Pernštejnem Makovský Tomáš Kulturní 471 593 01 Bystřice nad Pernštejnem 724 314 457
11405 Škrdlovice Renáta Havlová Vojnův Městec 99 591 01 Žďár n. Sáz. 737 625 551
20101 Horní Životice Zdražil Jaromír Horní Životice 153 793 12 Bruntál 554 748 800
20201 Vojkovice Radovesnická Hana, Mgr. Vojkovice 61 739 51 Vojkovice 608 227 827
20302 Kovona-Karviná Palárec Petér 17. listopadu 2357 734 01 Karviná 7 739 298 464
20305 Třanovice MUDr. Věra Konečná Hodějovická 448 393 01 Pelhřimov 777 997 550
20403 Příbor Kovařík Jaroslav ul. ČSA 1375 742 58 Příbor 603 465 440
20405 Štramberk Kopečný Radim Tichá 202 742 74 606 856 922
20409 Skotnice Eva Jurečková Luční 1527 742 58 Příbor 776 151 236
20410 Životice Surovec Josef Životice 122 742 72 Životice 723 858 987
20411 Velké Albrechtice Svobodová Anna Velké Albrechtice 217 742 91 Velké Albrechtice 606 343 979
556 410 821
20416 Mošnov Ing. Ivan Korbelář Mošnov 222 742 51  
20417 Kopřivnice Ladislav Růža Dolní 634/9 742 21 Kopřivnice 606 149 345
20419 Siberie Frenštát pod Radhoštem Marek Zahornadský, ing. Ráj 380 742 75 Lichnov u N.J. 608 359 159
20423 Bartošovice Michal Valenta Bartošovice 303 742 54 777 047 188
20504 Bystrovany Lindnerová Helena Svolinského 18 783 51 Lošov 776 070 249
20506 Šternberk pod Šibeníkem Hana Kokešová Domašov u Šternberka 85 785 01 Šternberk 605 787 727
20507 Olomouc-Neředín Tomáš Stejskal tř. Míru 24 779 00 Olomouc 777 172 870
20508 HOVAWART-PRO-SPORT o.s. Procházka Filip Biskupice 36 569 43 p. Jevíčko 608 939 039
20509 Hvězda Šternberk M. Látalová Dřevařská 2449/19 785 01 Šternberk  
20602 Budišov nad Bud. Lenka Galová, Mgr. Na Úbočí 538 747 87 Budišov n.Bud. 737 123 198
20603 Hlučín-Rovniny Robert Anderka Moravská 60/38 748 01 Hlučín 773 609 619
20604 Háj Smolkov Kocurek Pavel Vančurova 168 747 92 Háj ve Slezsku- Smolkov 737 888 221
20605 Markvartovice Skotnica Jaroslav Sadová 163/8 748 01 Darkovičky Hlučín 604 735 472
20606 Kobeřice Albertovec Pustelník Karel Poštovní 673/4 747 27 Kobeřice 777 019 405
20608 Hněvošice Heim Jan Družstevní 206 747 35 Hněvošice 776 554 179
20609 Stará Ves Jitka Němcová Paseka 118 783 97 604 878 012
20610 Horní Benešov Miroslav Borský, Bc. Sosnovská 410 Horní Benešov 793 12 724 253 802
20611 Klub pejskařů Horní Benešov Jiří Hradečný Masarykova 105 Horní Benešov 793 12 603 989 283
20612 Čermná ve Slezsku Michaela Martínková Dělnická 740 749 01 Vítkov 721 807 535
20701 Ostrava Poruba Martin Matečný Havanská 785/3 708 00 Ostrava-Poruba  
20702 Slezská Ostrava Grunerová Ivana Košňovského 7 710 00 Slezská Ostrava 605 215 763
20704 Ostrava - Kunčice Radoslav Parolek Přibylova 14 719 00 Ostrava - Kunčice 737 455 223
20803 Přerov Lenka Kuželová Rokytnice 37 751 04 775 965 665
20804 Vlkoš Štibora Květoslav Ke mlýnu 193/31 751 19 Vlkoš Přerov 724 184 270
20805 Sdružení kynologů Tovačov, os. Šárka Schejbalová Nová ulice 12/348 751 02 Troubky nad Bečvou 602 523 292
20806 Dřevohostice Garbulinski Ladislav, Mgr.Bc. Dobrotice 22 769 01 Holešov 776 011 793
20808 Kopec Miroslav Ulrich Troubelice 372 783 83 Troubelice 608 879 015
20903 Hanušovice Milan Ján Kopřivná 139 788 33 Kopřivná 732 202 623
20905 ART-Loučná nad Desnou Chytil Miroslav Loučná nad Desnou 196 788 11 Loučná nad Desnou 776 636 527
20906 Heroltice Kuběna Ivan Heroltice 107 789 91 Štíty 605 872 976
20907 Kynologie Leština Zdeněk Žák Okružní 118 789 71 Leština 602 283 512
20908 Dobřečov Jiří Koudela Dobřečov 50 793 44 Horní Město 605 542 563
30101 Chotěboř Meloun Otakar, MVDr. Chotěboř 271 583 01 Nad Hliništěm 569 623 011
603 534 641
30401 Vehlovice Jan Hlaváček U Lesa 3172 276 01 Mělník 603 119 052
30601 IWSC Pavel Hanuška Zdiměřice 50 252 42 Jesenice u Prahy 602 321 477
30602 Klánovice Marek Michal Alšova 545 250 92 Šestajovice 603 492 333
30605 IPKR Filip Štrach Líšnice 52 252 10 Mníšek pod Brdy 733 576 310
30801 Strmilov Marie Francová Horní Meziříčko 38 378 53 Strmilov 723 064 267
30802 RTW sport Zdeněk Bílek Sídliště 348 672 01 Moravský Krumlov 603 994 386
30901 Jaroměřice Hloušek Jan Jaroměřice 243 569 44 Jaroměřice 606 231 771